DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 07.02.2013 22:48:32 

Náš Dogtrekking
http://brigazzleb.wbs.cz/Uvod.html Briga Dakam Mapa webu
 
 

Rok 2011

Tak snad ještě ne tak opožděně z našeho letošního prvního treku. Letos pořádaly ZKO Nymburk svůj již třetí trekv pořadí  v Novém Vestci.  Bez bohužel nějakýho tréningu to šlo docela špatně, ale nakonec jsme to všichni 3 ušly. Z původních 25km co měli v plánu se trasa prodloužila na pěkných 27,5km. Což byl krásný výlet smiley . Celkově se na tento výlet sešlo pěkných 47 týmů.  My všichni jsme obsadily krásné 10té místo. Fotečky bohužel nijak nemáme, ale pá jich vyfotily s námi Fajkýškovi.

      

 
Naše první Dogtrekkingovvé hrátkyv roce 2010
 
 
27.3.Jsme se zúčastnily 2. dogtrekkingové hrátky jarním Polabím . Jely jsme tam s našima kamarády s CHS Haguro Kensha. Iveta s Bibi a Summer se přihlásily vycházku, která činila 10km. My s Sandrou Hagurem Go Harukaze a Ryokotami Go Di Casa Saporito na vycházku jsme měli mít 25km , ale trasa nevyšla v vzdálenosti tak to bylo 22km..
Celkově se zúčastnilo 45 lidí a my až v neočekávání jsme byly 19. Což jsme vůbec nečekaly. Celkový čas jsme měli 5:27 minut, ale bohužel 60minut jsme měli trestných Trasa to byla záludná a i kolika lidem se stalo když jsme je potkávaly že se vracely z nesprávné cesty. Na začátku jsme dostaly dokument na kterém byly obrázky a musely jste je najít a doplnit co tam mělo být. Bohužel tam bylo i několik taháků.A každá špatná otázka byla penalizována 10min. Takže lepší by bylo je najít všechny. díky tomu se hodně zamíchalo i pořadím.
Výlet se týkal okolí Mcel a Studce do Loučeně do Jabkenic přes spálený les.
Na Dogtrekking jsme byly plně připravený s postrojem i pásem aj. Skoro celou cestu byla přede monu  a pilně se snažila tahat ten kolos za sebou.. Nejhorší byly kopce kdy v plné udýchanosti šla po boku a soutínila se mnou..Briga táhla krásně a i na 17-18km jsme i poklusávaly, protože se snažila dohnat lidi před námi. 
 
Ty poslední 3,5 km byly pro paničku velice kruté, zastavily jsme se na povinnou kontrolu výbavy a jak jsi člověk sedl... kdyby mě Briga netáhla poslední 3,5km do cíle, tak nevim...
 
Děkujem Hagurovcům za jedno místečko v autě a budeme se těšit na Jardovu fotečku uřícené závodnice, která přichází do cíle
 
Tady je startovní listina..na 22km
   
 
výsledky procházky na 10km
 
Cestou jsme nijak moc nestíhaly fotit, ale jinak něco málo z památek
      
 
 
 

4.7. Jsme se zúčastnily Akitího mini dogtretingu. Od našich kamarádů z CHS Haguro Kensha jsme dostalky nabídku na menší treking, který pořádaly společně s CHS Kirei Feiko. Den se opravdu povedl. Vymysleli trasu v Jizerských horách, která měla celkově 21,5 km, a druhá kolem 8 km. My jsme se příhlásily na 21,5km Trasa vedla nádhernou přírodou, a koupáníčkem pro naše pejsky. Ikdyž jsme to nečekaly na Akitím srazu jim první místa vybraly salašníci. Na 8km Bernský a na druhém my. Přivezly jsme jsi krásný pohárek a plno krásných dárků. Moc děkujem za pořádně připravenou organizaci a pokud budeme moc, přihlásíme se na druhý ročník. Akitího mini Dogtretinku.